Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
1 rok před

Novomanželé Sikorovi E-mail Milá paní Hrušova, Chceme Vám touto cestou poděkovat, za náš nejkrásnější den, který jsme s Vámi prožili a to naší svatby. Byla prostě dokonalá a přesně tak, jak jsme si ji přáli. Výzdoba byla na 1* a svatební kytice, Prostě pohádková 19.4.2018 (23:02) Odpovědět # XMarek&Martina Mužni E-mail Milá paní Hrušova,, tímto je snad to nejmenší jak vám za vše poděkovat ! 14.4.2018 (22:22) Odpovědět # XManželé Farní E-mail Vážená paní Hrušova, Moc Vám děkujeme za vaší práci, um, přístup a nádherně uvazane všechny kytice. Vše bylo přesně podle našich představ! 8.12.2017 (17:37) Odpovědět # XPetra&David Spurni… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Petra&David E-mail Vážená paní Hrušová, moc děkujeme za všechnu tu krásu, kterou jste nám připravila v nás svatební den. Bylo vše perfektní a dokonale. 26.7.2017 (16:59) Odpovědět # XPetra Schwarz Galasová E-mail Milá Evičko, strašně moc děkujeme za veškerý servis ohledně naší svatby 22. 7. 2017 v hotelu Hluboký dvůr v Hrubé Vodě. Kromě nádherných květin, úžasně přichystaného svatebního stolu, výzdoby obřadního plácku jste nám hlavně poskytla spoustu dobrých rad a pomohla i celý ten předsvatební shon zorganizovat. Díky tomu jsem jen mohla v klidu v den D čekat na pokoji na Váš telefonát: „Zlatíčko, můžete jít! “ Moc děkujeme,… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

JUDr.Marcela Bárová E-mail K čemu mnoho slov!!??? Někdy stačí,jen děkuji!! To je naše Evka. Máme tě rádi!!! 29.1.2017 (21:09) Odpovědět # XIveta a Roman Rychtroví E-mail Naše milá paní Hrušová,vlastně ted už naše Evičko!! Tolik jsme se báli,zimní svatby!!! Byla jste to vy,která jste nás ubezpečila,že i v zimně,má svatba své kouzlo.Věříme kdyby nebylo Vás,tak bychom nevěřili!!!!! Jste profik!!!!!! Dokázala jste zkutečně až neuvěřitelné pro nás. 15.12.2016 (10:41) Odpovědět # Xing.Marketa Zaoralova E-mail Velke podekovani za krasne Vanocni venecky a vyzdobu nasich prostor. 11.9.2016 (23:10) Odpovědět # XNovomanželé Janíčkovi E-mail Milá paní Evo, rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Zuzka a Kája Grünwaldovi E-mail Paní Evičko, moc Vám děkujeme za báječně nachystanou výzdobu naší svatební tabule včetně květinové výzdoby. Odhadla jste nás už na první schůzce a přesně vystihla naše přání. I díky Vám byla naše svatba úžasná. Doufáme, že Vás tato práce neomrzí a zpříjemníte svým uměním mnoho dalších svateb Zuzka a Kája 6.6.2016 (22:34) Odpovědět # XDagmar Havlová E-mail Moc děkuji,za nádherně uvázanou kytici,k mému výročí. Nikdy nezapomeneš a ty víš,jak si toho vážím!!! Pro mě byla a budeš,vždy!!! 1 6.6.2016 (22:12) Odpovědět # XManželé Spurní E-mail Milá paní Hrušová, jsme moc rádi,že jste nám byla doporučena,lepší… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Krajský úřad Olomouce E-mail Moc děkujeme,za nádhernou podzimní výzdobu naších prostor. Budeme se opět těšit na spolupráci. Za celý kolektiv, Iveta Brůžová 16.10.2015 (23:48) Odpovědět # Xmanželé Matouškovi E-mail Jak říci mnoho nadšených pozitivních pocitů naráz?! ….. Moc děkujeme za výzdobu naší svatby a za váš přístup. Skvěle se podařilo sladit tradici, klasiku a motorky. Můžeme a budeme doporučovat. manželé Matouškovi 11.10.2015 (09:43) Odpovědět # XMiroslav Kůs E-mail Opravdu nádherné,obdivuji !!!! 28.9.2015 (10:26) Odpovědět # XNovomanželé Palčákovi Milá paní Hrůšová, měli jsme svatbu 12.9. na Hrubé Vodě a bylo to prostě dokonalé a to také Vaší zásluhou, kytice byly nádherné,… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Dana a Jaroslav Kvapilovi E-mail Dobrý den paní Hrušová Ještě jednou mnohokrát děkujeme za dokonalou výzdobu naší svatby, za krásnou svatební kytičku a za váš užasný a milý přístup oba jste nás den před svatbou uklidnila svým přístupem, že jsme pak nebyly vůbec nervozní Za vše ještě jenou mooc děkujeme 22.5.2015 (13:01) Odpovědět # XLenka a Dušan Hrachovinovi E-mail Dobrý den paní Hrušová, trošku opožděně ale o to více bychom Vám ještě jednou chtěli moc poděkovat za krásnou výzdobu, kterou jste nám připravila. Se vším jste si poradila a vyhověla tak všem našim požadavkům. Moc děkujeme 17.5.2015 (08:50) Odpovědět #… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Jana Slaná E-mail Evi opět jsi nezklamala,jsme rádi že tě máme,díky za to!!!!! Jsi prostě skvělá!!! 22.1.2015 (14:47) Odpovědět # Xing.Václav Dosoudil E-mail Vážená paní Hrušová, Znovu Vám chceme poděkovat,za váš úžasný přístup,ochotu a originalitu! Jste skutečně člověk na svém místě.Bude nám ctí,s vámi i nadále spolupracovat. 6.1.2015 (15:30) Odpovědět # XJosef Kovář E-mail Tak jsem si to prohlédl.Je to fajn udělané.Pepa 28.12.2014 (10:36) Odpovědět # Xing.Hana Gregorová E-mail Vážená paní Hrušová děkujeme za všechno co pro naše město děláte,přejeme hodně pracovních úspěchů a pevného zdraví v roce 2015 19.12.2014 (20:52) Odpovědět # XJana Kubackova E-mail Paní Hrušová, moc děkuji… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Manželé Navrátilovi Evičko, moc vám děkujeme za skvělý přístup a naprosto dokonalou výzdobu našeho velkého dne. Výzdoba neměla nejmenší chybičku, ještě jednou moc děkujeme. 20.10.2014 (17:53) Odpovědět # Xing.Ladislav a Mirka Doleželov E-mail Vážená paní Hrušová. Patří Vám obrovské poděkování za realizaci naší zahrady.Jste skutečný profík. 19.10.2014 (20:59) Odpovědět # XManželé Maďovi E-mail Naše milá paní Hrušová! Nevíme jaká slova zvolit pro tak perfektní práci a úžasný lidský přístup. Vše bylo naprosto dokonalé a jakákoli slova poděkování jsou prostě málo. Jste Profesionál s velkým „P“ a člověk s neskutečně velkým srdcem. Náš svatební den připomínal i díky Vám nejkrásnější pohádku!… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Novomanželé Brázdovi E-mail Milá paní Hrušová,rádi se připojujeme k ostatní a skutečně musíme konstatovat,že jsme nadšení vaší práci.Všechno bylo nádherné a spokojenost veliká! Děkujeme. 4.8.2014 (22:28) Odpovědět # XNovomanželé Hajduškovi Milá paní Hrušová, rádi bychom zde vyjádřili také spokojenost s vašimi službami a můžeme Vás vřele doporučit ! Děkujeme. 4.8.2014 (15:00) Odpovědět # XNovomanželé Cákovi E-mail Vážená paní Hrušová. Patří Vám velké poděkování za nádhernou naší svatbu,o kterou jste se tak vzorně postarala a udělala jste náš krásný den ještě krásnějším.Jsme moc rádi že jsme si vybrali právě vás.Děkujeme. 30.7.2014 (18:38) Odpovědět # Xing.Bureš a všichni pořadatelé E-mail Milá paní… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Manželé Jonášoví E-mail Vážená paní Hrušová, velké poděkování za nádherně připravenou naší svatbu.Všechno bylo nádherné a přesně podle naších přestav.Přejeme vám hodně úspěchů a spokojených lidiček jako jsme my. 18.6.2014 (10:13) Odpovědět # XLenka E-mail ahoj Evi, moc gratuluji k profesionálně provedené práci a ke krásným hodnocením Tvé práce. Paní Evička prostě umí!!! Ať se Ti moc daří Lenka 17.6.2014 (08:37) Odpovědět # XManželé Březinoví E-mail Milá paní Hrušová chtěli jsme vám ještě jednou poděkovat za vaši práci a um s kterým jste nám udělala svatbu.Všechno bylo nádherné Přejeme mnoho pracovních úspěchů.Veliké děkujeme Březinovi 13.6.2014 (17:28) Odpovědět # XManželé Spurní… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

MDDr.Vladka Kolářová E-mail Milá paní Hrušová, chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat touto cestou,za nádhernou výzdobu a překrásně uvázané všechny kytice.Jsme moc spokojeni i s Vaším přístupem,jak ke mě tak i k ostatním. 24.4.2014 (19:47) Odpovědět # XPhDr.J.Vláčil E-mail Velké poděkování za realizaci naší zahrady.Dokázala jste nemožné,ze starého,nový projekt a vzhled.Patří Vám velký obdiv. 17.4.2014 (11:10) Odpovědět # XKatka a Lukáš E-mail Děkujeme za krásnou výzdobu na Naše Velikonoční párty a také za malé a milé dárečky pro každého. Hodně pracovních úspěchů vyřizujeme za všechny zúčastněné. 14.4.2014 (12:28) Odpovědět # XIng.Miroslav Vláčil E-mail Děkujeme za realizaci naší zahrady.Sklízí velký úspěch… Číst vice »

Radek
Radek
1 rok před

Martin Doležel E-mail Nerad dělám tyto věci,ale setkal jsem se z něčím,co se dnes málo vidí.Ochota,okamžitá reakce,spolehlivost a slušné vystupování. před časem jsem se zúčastnil svatby,mého kamaráda a vzpomněl jsem si kdo jim ji dělal a proto že jsem chtěl pro mou milou k Valentýnu něco nevšedního,zavolal jsem,a ještě v daném okamžiku bylo vše jasné a vyřízené k mé naprosté spokojenosti. Patří Vám velké díky,paní Hrušová 5.2.2014 (12:53) Odpovědět # XJana Vránová E-mail Paní Hrušová,tisiceré díky za užasně uvázané kytice a nádhernou tabuli.Všichni přítomní byly ohromeni. Přejeme hodně pracovních úspěchů. Jana Vránová 28.1.2014 (10:44) Odpovědět # XLenka E-mail paní Evička… Číst vice »

K.D.
K.D.
1 rok před

Dèkuji za krásnou svatební kytici. Domluva byla skvělá a i přes objednávku na poslední chvíli to paní Eva zvládla a kytičku dovezla až domů. 🙂

Michala Chaloupská
Michala Chaloupská
1 rok před

Chtěla bych za nás, Míšu a Toma Nádvorníkovi, moc poděkovat za všechno, co pro nás paní Hrušová udělala. Je to neuvěřitelná profesionálka. Výzdobu i květiny udělala ještě lépe než jsem si představovala a to na základě jedné schůzky! Vyzná se nejen ve své práci,ale i v lidech, které hned od pohledu pozná, co jsou zač a podle toho jim i vyzdobí svatbu. Komunikace a domlouvání bylo super a nic nebyl problém, kdyby fungovali takhle všichni, svět by byl lepší. Moc děkujeme, udělala jste nám náš den krásnější.😊

Barbora Ščučinská Mořkovská
Barbora Ščučinská Mořkovská
10 měsíců před

Děkujeme paní Hrušové za krásné vyzdobení svatby na hotelu Hluboký dvůr. Přesně se trefila do naší představy a vše bylo dokonalé. Děkujeme!

Pavla a Petr Zendulkovi
Pavla a Petr Zendulkovi
9 měsíců před

Paní Hrušová je naprostá profesionálka, která přesně ví, co má dělat. Je velice příjemná, spolupráce s ní naprosto bez problémů, vše na svatbě krásně nazdobene, připravené dle domluvy, vůbec nic pro ni nebylo problém 🙂 Dekorace na svatbě byla naprosto úžasná a moc ráda předávám kontakty dál a doporučuji všem. Naprosto luxusně odvedená práce a cena také velice přívětivá.